مقدمه

اسلحه دیزرت یک کلت با خشاب هفت تیری و دمیج فوق العاده میباشد که در کلش اسکواد و زمین تمرینی یافت میشود. قیمت این کلت در مود کلش اسکواد 800 دلار است. دمیج دیزرت در حالت عادی 60 است اما دمیج هدشات این تفنگ بیش از 400 است (بسته به فاصله حریف). یک تیر هدشات دیزرت به راحتی حریف را از پای در می آورد حتی از فاصله دور!

429 Desert Eagle Lives Up To The Hype | Shot Business

آموزش

هد شات دیزرت آنقدر ها هم که به نظر می آید سخت نیست فقط نیاز به کمی تمرین دارد، شما با 30 دقیقه تمرین در روز میتوانید به راحتی در این کار حرفه ای شوید. فقط برای هدشات راحت تر چند نکته کوچک را باید رعایت کنید، که در ادامه همین پست به آنها اشاره میکنیم

نکته اول: تنظیم Sensitivity

Top Must-Know Drag Headshot Tips In Free Fire After Update

در مرحله اول، شما باید همه گزینه های تنظیمات Sensitivity را مانند تصویر بالا روی 100 قرار دهید، این کار به چرخش صفحه برای هدشات کمک میکند.

نکته دوم : تنظیم درست نشانه

اکثر افراد عادت دارند در حالت عادی نشانه را به سمت پایین میگیرند، اما این کار اشتباه است و هدشات را بسیار سخت میکند. برای هدشات راحت نشانه همیشه باید بالاتر از سر باشد تا با یک درگ راحت هدشات انجام شود. عادت کنید همیشه نشانه را بالاتر از گردن خود نگه دارید حتی وقتی قصد هدشات ندارید.

نکته سوم : تنظیم کلید شلیک

برای عملکرد بهتر میتوانید کلید شلیک را با ورود به تنظیمات ، قسمت Controls و سپس با کلیک روی Custom Hud کوچک کنید. این کار به هدشات راحت تر کمک بزرگی میکند.

نکته چهارم : درگ شات

بعد از رعایت دو نکته اول، فقط با یک درگ به راحتی میتوانید هدشات کنید. کلید شلیک را نگه دارید و به سمت بالا بکشید تا حریفتان هدشات شود.

Garena Free Fire Headshot Tips and Tricks, New Ways to Take Headshots


0 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.