سه تا از بهترین بازی های ماجراجویی اندروید ایرانی

باسلام خدمت شما کاربران اندروید استودیو بازی سازی و برنامه نویسی شاین. امروز با یک مطلب جدید در خدمت شما هستیم و یک لیست از بهترین بازی های ایرانی از دید خودمون براتون آماده کردیم که در همین پست میبینید. اما اول از همه ما معیار هایی رو که برای ارزیابی این بازی ها در نظر گرفتیم چی هستن؟

۱٫کیفیت

۲٫داستان

۳٫گیم پلی

۴٫سکرت ها و بخش های مخفی

۵٫تعداد دست اندرکاران بازی

خب این ۴ معیاری که گفته شد معیار هایی هستند که ما برای بازی ها در نظر گرفتیم و به این نتیجه رسیدیم … بهترین بازی ها به ترتیب :

Image result for 41148

۱٫ ۴۱۱۴۸

با در نظر گرفتن معیار های ذکر شده اولین و بهترین بازی ایرانی، چیزی نیست جز بازی ۴۱۱۴۸ که یکی از محبوب ترین بازی های داستانی اندروید ایران و برخی کشور های دیگر جهان است. و جالب تر اینکه این یک بازی Indie است و فقط یک نفر روی این بازی کار کرده. این بازی در اکثر مایکت ها به عنوان بازی برتر سال شناخته شده است. در چند جشنواره از وب و موبایل ایران نیز این بازی رتبه اول تا سوم را کسب کرده است.

Image result for 1:011

۲٫ ۱:۰۱۱

بازی ۱:۰۱۱ هم یک بازی رمز آلود و ماجراجویی دیگر از سازنده بازی ۴۱۱۴۸ آقای مهدی فنایی است که بزودی منتشر میشود. داستان بازی فعلا مشخص نیست اما ظاهرا (از روی تریلر و …) داستان راجع به زنی است که از قومی نفرت دارد و میخواهد آن هارا نابود کند. احتمالا این زن کور هم هست.و کیفیت بازی نیز بسیار بالا میباشد و گیم پلی بازی نیز محشر است.

Image result for ‫بال های تاریک‬‎

۳٫ بال های تاریک

بازی سه بعدی بال های تاریک بعد از بازی ۱:۰۱۱ یکی از بهترین بازی های اندروید ایرانی در سبک داستانی میباشد. کیفیت و گیم پلی بازی بسیار بی نظیر است و داستان نسبتا خوبی دارد.

خب دوستان امیدوارم از این پست لذت برده باشید. لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


0 Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *